En

Sobotní rodinná dílna #134

So 09.10.2021
14.00–17.00

PORTRÉT TEBE – JEDNOU TAK A JEDNOU JINAK

Zase je tady sobota, a to znamená jediné – rodinnou výtvarnou dílnu v 8smičce! Od dvou do pěti pro rodiče i pro děti kreativní tvoření – vždy na jiné téma a s jiným lektorem. Tentokrát s umělkyní Hankou Sommerovou.

Jací jsme? Co se v nás všechno ukrývá? Zračí se v naší tváři to, co máme rádi? A dáme na sobě znát, když se nám něco nelíbí? Na rodinné dílně se pokusíme vytvořit portrét blízké osoby! Uděláme to ale hned několikrát podle toho, na co zrovna naše osoba myslí. Vznikne tak více vrstevnatý portrét jednoho člověka! 

Sobotní dílny v 8smičce navazují na výstavu Ruka na konci ramene. Pro děti máme připravenou speciální aktivitu, kdy se z nich stanou velcí umělci a budou tvořit svoje vlastní umělecké dílo.

Délka rodinné dílny: od 14 do 17 hodin. Cena: dospělý + 1 dítě/ 88,- Kč, dospělý + 2 děti/ 128,- Kč, dospělý + 3 děti/ 168,- Kč, dospělý + 4 děti/ 208, dospělý + 5 dětí 248,- Kč + další dospělý v každé kategorii vstupné dobrovolné. Menší děti se mohou v doprovodu dalších dospělých zabavit stavebnicí Špulka, kreslením, běháním po okolí nebo tovární vyšívánkou.