En

Rodinná výtvarná dílna #99

So 28.03.2020
14.00–17.00

Z důvodu koronavirových prázdnin je celá 8smička bohužel uzavřena. Všechny programy jsou proto prozatím zrušeny. Těšíme se na vás a slibujeme, že se vám to v budoucnu pokusíme vynahradit. 

KRUCI…PÍSEK!

Bylo nebylo sklo. Co ale bylo, než bylo sklo? Přece hromada písku! A právě písek, výchozí surovinu pro výrobu skla, využijeme jako základní materiál pro naši dílnu. Nebudeme strkat hlavu do písku, ani stavět bábovičky, ale zkusíme písek využít při tvorbě výtvarného díla. Přidejte se k nám! P.S. Návštěvníci z Písku mají vstup zdarma…

Dílnou vás provede umělec a pedagog Jan Peknik Kozák.

Sobotní dílny v 8smičce navazují na výstavu Bylo nebylo nebylo bylo: Sklo. Pro děti máme připravenou speciální aktivitu, kdy se z nich stanou velcí umělci a budou ve výstavě tvořit svoje vlastní umělecké dílo. Něco jako pracovní list, ale bez práce a bez papíru.

Délka rodinné dílny: 14–17 hodin. Cena: dospělý + 1 dítě/ 88,- Kč, dospělý + 2 děti/ 128,- Kč, dospělý + 3 děti/ 168,- Kč, dospělý + 4 děti/ 208, dospělý + 5 dětí 248,- Kč + další dospělý v každé kategorii vstupné dobrovolné. Menší děti se mohou v doprovodu dalších dospělých zabavit stavebnicí Špulka, kreslením, běháním po okolí nebo tovární vyšívánkou.