En

Rodinná výtvarná dílna #17

So 25.08.2018
14.00–17.00

Vzpomínky na léto

Každou sobotu najdete v 8smičce program pro celou rodinu a pokaždé s jiným lektorem/umělcem a tématem. Sbírání mušlí, barevných kamínků a předmětů vyplavených mořem je klasickou dětskou zábavou během dovolené na pláži. Zkusme si uchovat vzpomínky na nejkrásnější období roku a vytvořit si z nich malý obrázek.Přinést si můžete i své vlastní „poklady“, které jste během léta nasbírali, a použít je při vytváření obrázku zachycujícího vaše vzpomínky na léto.

Dílnu vede Zuzana Žaloudková, spoluzakladatelka a ředitelka CDS Medou v Humpolci. Vystudovala učitelství pro I. stupeň se zaměřením na výtvarnou výchovu a řadu let se dětem věnovala ve škole, s 8smičkou spolupracuje na vývoji a realizaci nových vzdělávacích formátů, mezi ty nejpopulárnější patří Králík na provázku inspirovaný tvorbou humpolecké rodačky a textilní výtvarnice Zorky Ságlové.

Sobotní dílny navazují na aktuální výstavu, ale pokud zrovna výstavy střídáme, což je právě nyní, máme pro vás pracovní list o naší továrně, který se u nás šije nití a jmenuje se Sešít_ek a plní se v něm úkoly. Pracovní list zvládnou i ti nejmenší a je to opravdu legrace, uvidíte sami.

Délka rodinné dílny: 14 – 17 hodin, přijďte kdykoliv, my tam budeme.

Cena: dospělý + 1 dítě/ 88,- Kč, dospělý + 2 děti/ 128,- Kč, dospělý + 3 děti/ 168,- Kč, dospělý + 4 děti/ 208, dospělý + 5 dětí 248,- Kč + další dospělý v každé kategorii vstupné dobrovolné. Materiál a pomůcky jsou v ceně. Menší děti se mohou v doprovodu dalších dospělých zabavit stavebnicí Špulka, kreslením, běháním po okolí nebo tovární vyšívánkou.