En

Plenér ve městě #2

So 05.08.2023
14.00-18.00

Úspěšný kurz kresby a malby opět v 8smičce, tentokrát v kondenzované jednodenní plenérové formě. Letní prázdninové soustředění úplně pro každého – úplného začátečníka i uměleckého mistra.  

Letošní léto bude zaměřeno na město – volně tak navážeme na aktuální 8smičkovou výstavu NIC NENÍ PROBLÉM. Město je architektura. Město je příroda. Město jsou lidé. Město jsou zajímavá místa plná kontrastů a bizarností. Plenér je pro všechny, kteří se chtějí naučit pozorovat město okem umělce.

8 zastávek ve městě. 8 zachycení stále se měnícího města a situací v něm. Rychlé skicování každodenních situací a bedlivé pozorování města okolo nás – to je princip, ze kterého vychází i David Böhm, Vladimir 518 a Jiří Franta v aktuální výstavě. A budeme i my = vy.

Lektorkou srpnového plenéru bude Iveta Šalamounová, která absolvovala AVU v ateliéru Intermédia II. a UMPRUM v ateliéru Design nábytku a interiéru. Společně se sestrou Monikou založily studio SCHWESTERN. Zabývají se architekturou, designem a uměním. Pohodové sobotní odpoledne zaručeno.  

Plenér bude probíhat od 14:00 do 18:00. V případě zájmu si rezervujte místo na info@8smicka.com. Míst je málo a rychle mizí, tak neváhejte. Cena za jeden den je 508 Kč. Sraz je ve 14:00 před 8smičkou. Veškeré výtvarné potřeby pro vás zajistíme.