En

Noc literatury #2

Čt 09.05.2019
16.00–18.00

Zóna pro umění 8smička + Městská knihovna Humpolec = Noc literatury 2019

8smička má Bookshop a v něm spoustu knih. I proto je 8smička zapojena znovu do Noci literatury, tentokrát s workshopem „Jak si zapamatovat každou knihu“ aneb knihy už nemusíš jenom číst, nech je promluvit do svého života!

Jak knihy nejlépe využít pro svůj osobní život? Jak si je všechny zapamatovat? To vám prozradí Vlaďka Závrská, autorka Kniháře, moderního zápisníku na knihy. Na workshopu vám ukáže, jak s knihami pracovat tak, aby byly pro váš život co nejpřínosnější. Přineste si svou oblíbenou knihu a přijďte se vzájemně inspirovat a sdílet příběhy knih, které promluvily do vašeho života.

Na konci workshopu vás čeká i 8minutová prohlídka aktuální výstavy Kuna nese nanuk: Umění čtení umění, kde je písmenek celá kopa a je to dobrá rozvička před čtecím maratonem, kdy Kateřina Krejčí, Jan Kotlík, Petr Lisý budou předčítat na nejvíc best místech v Humpolci ukázky z překladové evropské tvorby.

Program:

16.00 – 18.00 – workshop „Jak si zapamatovat každou knihu“ s Knihařem v 8smičce

18.15 – čtení v synagoze

18.50 – čtení v Rodinném pivovaru Bernard

20.10 – čtení v Městské knihovně

Cena workshopu je 88 Kč, míst je málo a rychle mizí, proto si o to své napište na info@8smicka.com. Čtení v rámci Noci literatury je zdarma a není třeba si ho rezervovat.