En

Kurz kresby a malby #ARCHITEKTURA & KRAJINA

St 28.06.2023
17.30–20.30

Oblíbený kurz kresby a malby je už stálicí v 8smičkovém programu! Tentokrát s tématem architektura a krajina. 10 setkání s uměním v 8smičce – každou středu tak budete moci zlepšovat svoje výtvarné dovednosti.  

Chceme, abyste s námi zažili více tvůrčích přístupů, technik i námětů – proto se těšte na několik lektorů, umělců a výtvarníků. Společně s nimi si vyzkoušíte skicování tužkou, kresbu uhlem a tuší, malbu a spoustu dalšího.  

Můžete si zakoupit pouze jednotlivé lekce nebo všech 10 setkání, kartička je přenosná, tzn. že pokud nemůžete přijít vy, pošlete za sebe třeba babičku. Cena je 188 Kč za lekci, 10 setkání = 1800 Kč. Kurz probíhá vždy ve středu od 17.30 do 20.30. Tužky, uhly, pastely, akryly, akvarely, papíry a vše další je v ceně kurzu, na místě jsou pro vás připravené malířské stojany a desky. 

Kapacita kurzu už je naplněná, ale občas někdo nedorazí nebo onemocní. Neváhejte se proto ozvat kolegyni na mail jana.fisarova.strejckova@8smicka.com a ona vám ráda poví, jak to aktuálně vypadá s volnými místy.