En

KIN8 & KONZOOM: Přišla v noci

Čt 30.05.2024
18.30

Film & večeře aka KIN8 & KONZOOM – prostě perfektní večer pro všechny. Nově s 8smi chody, ať si tenhle gastro zážitek můžete vychutnat skutečně naplno.

8smichodové menu od vynikajícího šéfkuchaře Jendy Kotrby servírujeme přímo v 8smičce, těšte se na lokální a sezónní večeři, na kterou budete dlouho vzpomínat. Večer zakončí oceňovaný film Přišla v noci. Přijďte si užít pohodu – s kamarády, s partnerem nebo jen tak. Těšíme se na všechny!

MENU
1. chod: bylinkový salát & bezinka
2. chod: hrášek & pohanka & jehličí
3. chod: chřest & pampeliškové aioli & lískové ořechy
4. chod: jahodové gazpacho & To Nic & bazalka
5. chod: kroupové risotto s rajčaty & feta z Krasolesí
6. chod: celerový špíz s chilli & bílé fazole s hnědým máslem & cibulový salát s koriandrem
7. chod: kedlubna & jogurt & máta
8. chod: dezert by Bara Bakery

KIN8 představuje skvělé filmy, tentokrát se těšte na oceňované drama. Jirka s Anetou tvoří mladý pár, neženou se do velkých životních rozhodnutí a užívají si rutinu klidného vztahu. Jedné noci se ale v jejich zděděném bytě rozezní zvonek a ve dveřích stojí Jirkova matka Valerie. Zprvu krátká návštěva se promění v nekonečný pobyt intenzivní, drásavé divy, která svou přítomností fatálně naruší soukromí obou partnerů. Jistoty se otřásají, hranice se bortí. Režijní duo vychází z povědomé situace, černou komedii však podvrací hororovou tenzí, zabalenou do pronikavých otázek: Je nesnesitelnost matčina opatrovnictví legitimní, nebo se z matek někdy stávají ta největší monstra?

Večer začíná v 18:30 a lístky zakoupíte na GoOutu. V případě dotazů pište na mail info@8smicka.com. Cena celého večera je 888 Kč (jídlo + film).