En

KIN8 & KONZOOM: Anatomie pádu

Čt 14.03.2024
18.30

Film & večeře aka KIN8 & KONZOOM – prostě perfektní večer pro všechny. Nově s 8smi chody, ať si tenhle gastro zážitek můžete vychutnat skutečně naplno.

8smichodové menu od vynikajícího šéfkuchaře Jendy Kotrby servírujeme přímo v 8smičce, těšte se na lokální a sezónní večeři, na kterou budete dlouho vzpomínat. Večer zakončí oceňovaný film Anatomie pádu. Přijďte si užít pohodu – s kamarády, s partnerem nebo jen tak. Těšíme se na všechny!

MENU
1. chod: řepa v pomeranči & sušený jogurt
2. chod: čočka s vejcem & okurka
3. chod: karé z mangalice & ančovičky & medvědí česnek
4. chod: „boršč“ s uzeným jablkem
5. chod: jelení hřbet & černý kořen & růžičková kapusta & lanýž
6. chod: topinambur & kozí sýr & lískové ořechy
7. chod: brambory v popelu & tvaroh
8. chod: dezert by Bara Bakery

KIN8 představuje skvělé filmy, tentokrát se těšte na oceňované drama. Úspěšná spisovatelka Sandra žije se svým manželem Samuelem a jedenáctiletým nevidomým synem v odlehlé chatě ve francouzských Alpách. Jednoho dne je ale Samuel nalezen mrtev. Byla to sebevražda, nešťastná náhoda nebo má manželovu smrt na svědomí samotná Sandra, jejíž svéhlavá povaha z ní dělá hlavní podezřelou? Veřejné vyšetřování případu odkrývá nejen okolnosti samotné smrti, ale také intimní a znepokojivé detaily jejich bouřlivého vztahu.

Večer začíná v 18:30 a lístky jsou v prodeji na GoOutu. V případě dotazů pište na mail info@8smicka.com. Cena celého večera je 888 Kč (jídlo + film).