En

Výstavou s dětmi (4+)  

So 09.04.2022
14.00

Tahle sobotní dílna bude tak trochu speciální, určená jen pro ty nejmenší (od 4 do 8 let), společně s dětmi se totiž vydáme na výpravu do tajuplného světa – do světa umění. Stanou se z nás umělci, budeme si hrát a poznávat! Kde? Ve výstavě! Která je tentokrát plná fotografií a portrétů. Koho na nich vidím? A jak vidím sebe? To společně zjistíme. Co dělá mě mnou?Je to obličej, moje oblečení nebo prostředí kolem mě? Tohle všechno. Přijď to s námi prozkoumat.  

Průvodkyněmi uměleckým světem budou Andrea Koronthályová a Aneta Štěpánková. 

A protože tohle sobotní odpoledne bude trochu jiné, je potřeba si zarezervovat své místo na info@8smicka.com. Procházku výstavou si nejvíce užijí děti od 4 do 8 let, na ty starší se budeme těšit zase příště.    

A pozor – tentokrát program začíná přesně ve 14.00 na rozdíl od pravidelného formátu rodinných dílen, kdy se můžete připojit kdykoliv, tak radši nemeškejte. Ceník je stejný jako na rodinnou dílnu, tedy dospělý + 1 dítě/ 88,- Kč, dospělý + 2 děti/ 128,- Kč, dospělý + 3 děti/ 168,- Kč, dospělý + 4 děti/ 208, dospělý + 5 dětí 248,- Kč + další dospělý v každé kategorii vstupné dobrovolné.