En

ZRUŠENO Tohle všechno patří tobě II. #performativní divadlo

So 04.09.2021
16.00

ZRUŠENO PRO NEMOC HLAVNÍHO HERCE, HLEDÁME NÁHRADNÍ TERMÍN! BRZY SE OZVEME!

Tak trochu jiné divadlo. Tak trochu jiné umění. Když to spojíte dohromady – nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat. To je performativní divadelní představení Tohle všechno patří tobě II. od CreWcollective a taky třetí participativní projekt k 8smé 8smičkové výstavě Ruka na konci ramene: (Spolu)práce v českém a slovenském umění.  

Performativní projekt Tohle všechno patří tobě II. je možné popsat takto. Hlas každého z nás není tichý, rezignovaný, je naopak výrazný a naléhavý. Každé představení se tak stává procesem a znovuobjevením prchavé vize.  

Tohle všechno patří tobě vol. II nepřímo navazuje na stejnojmenný performativní projekt, který vznikl v roce 2015 v rozmanité tvůrčí skupině. Od doby, kdy byl uveden první díl uplynulo několik let. Co se od té doby změnilo? Změnilo se vůbec něco? A pokud se opravdu něco změnilo, jakou to má podobu? Podobu vyprávění? Knihy? Nebo třeba obezity? Je možné, že někteří lidé nestárnou? Může jít tělo nad rámec samotného jazyka a vytvářet svébytnou podobu reality? Nezajímají nás odpovědi, ale jejich rozmanitost… Projekt vznikl ve vzájemné spolupráci se skupinou hendikepovaných herců a hereček.   

KDO & CO 

Koncept: Jan Bárta, Aleš Čermák  

Performeři: Jaroslava Krpálková, Josef Fojt, Martin Vošmík, Tereza Hausserová, Veronika Maschková  

Light design: Tomáš Morávek  

Hudba: Matouš Hejl  

Produkce: CreWcollective 

My & vy & performativní divadlo = (SPOLU)PRÁCE 

Kdy? V sobotu 4. 9. v 16:00. Když na dveře zaklepe babí léto, tak se představení uskuteční před 8smičkou. Pokud budou padat trakaře, představení proběhne uvnitř. Tak jako tak to bude stát za to! 

Lístky není třeba rezervovat, najdeme místo každému, kdo se k nám bude chtít připojit. Přijďte zažít něco jiného! Těšíme se na vás.