En

Komentovka pro děti (8+)

So 12.09.2020
14.00

Tahle rodinná dílna v 8smičce bude speciální, hlavně pro děti (8–14 let)! Jenom pro ně bude komentovaná prohlídka výstavou Bylo nebylo nebylo bylo: Sklo, kde se společně vydáme na výpravu do toho čuprového světa umění, kde nic není nemožné a všechno je možné. A děti tohle vědí nejlíp. Povíme si příběhy o skle a projdeme si výstavu křížem krážem, dílo po díle. Budeme společně tvořit a hledat odpovědi na otázky. Jak sklo vzniká? Může být půllitr umění? K čemu je skleněná igelitka? A objevíme, že není lustr jako lustr. 

Průvodkyněmi budou Andrea Koronthályová a Mariana Dočekalová. 

Prohlídka je určená pro děti starší 8 let, které se nebojí bez mámy a táty, protože ti budou mít na chvíli volno od rodičování. Z důvodu velkého zájmu je potřeba si své místo zamluvit na info@8smicka.com. A pozor – tentokrát program začíná přesně ve 14.00 na rozdíl od pravidelného formátu rodinných dílen, kdy se můžete připojit kdykoliv, tak nemeškejte. Program bude na 90 minut. Vstupné na prohlídku je 88 Kč á dítě. 

Sobotní dílny v 8smičce navazují na výstavu Bylo nebylo nebylo bylo: Sklo. Pro děti máme připravenou speciální aktivitu, kdy se z nich stanou velcí umělci a budou ve výstavě tvořit svoje vlastní umělecké dílo. Něco jako pracovní list, ale bez práce a bez papíru. 

Délka rodinné dílny: 14–17 hodin. Cena: dospělý + 1 dítě/ 88 Kč, dospělý + 2 děti/ 128 Kč, dospělý + 3 děti/ 168 Kč, dospělý + 4 děti/ 208 Kč, dospělý + 5 dětí 248 Kč + další dospělý v každé kategorii vstupné dobrovolné. Menší děti se mohou v doprovodu dalších dospělých zabavit stavebnicí Špulka, kreslením, běháním po okolí nebo naší tovární vyšívánkou.