En

Sobotní rodinná dílna #142

So 04.12.2021
14.00–17.00

SCHOVEJ TO 

Zase je tady sobota, a to znamená jediné – rodinnou výtvarnou dílnu v 8smičce! Od dvou do pěti pro rodiče i pro děti kreativní tvoření – vždy na jiné téma a s jiným lektorem. Tentokrát s umělcem Janem Peknikem Kozákem.  

Co by sis vybral, kdybys mohl schovat jen jednu věc? Kam si schováme nějaké poklady víme, kam a jak ale můžeme ukrýt nějaký tvar? Viděli a rozluštili jste už nějaký obraz, schovaný ve změti skvrn? Dívali jste se někdy na obraz a viděli v něm pokaždé něco jiného? Pojďme se inspirovat dílem Pavla Sterce, který pracoval se skvrnami na zdi. Takové fleky a šmouhy, ale klidně i tečky z listů, trávníku nebo kamenů – takové přesně chceme a využijeme pro tu nejlepší schovku!  

Sobotní dílny v 8smičce navazují na výstavu Ruka na konci ramene. Pro děti máme připravenou speciální aktivitu, kdy se z nich stanou velcí umělci a budou tvořit svoje vlastní umělecké dílo. 

Délka rodinné dílny: od 14 do 17 hodin. Cena: dospělý + 1 dítě/ 88,- Kč, dospělý + 2 děti/ 128,- Kč, dospělý + 3 děti/ 168,- Kč, dospělý + 4 děti/ 208, dospělý + 5 dětí 248,- Kč + další dospělý v každé kategorii vstupné dobrovolné. Menší děti se mohou v doprovodu dalších dospělých zabavit stavebnicí Špulka, kreslením, běháním po okolí nebo tovární vyšívánkou.