En

Sobotní rodinná dílna #138

So 06.11.2021
14.00–17.00

SVĚTLO

Zase je tady sobota, a to znamená jediné – rodinnou výtvarnou dílnu v 8smičce! Od dvou do pěti pro rodiče i pro děti kreativní tvoření – vždy na jiné téma a s jiným lektorem. Tentokrát s umělcem Janem Peknikem Kozákem.

Jak se mění světlo v průběhu roku? Odkud se vzalo, kam večer mizí? Jaký vliv na nás má? A máme ho rádi? Na podzim se světlo stává často skloňovaným tématem, den se zkracuje a nám nezbývá než si radost, práci i hry prodloužit lampou, žárovkou, svíčkou, zkrátka tak trošku jiným světlem. Přijď si s námi podzim zkrášlit tvorbou stínítka. Lustr, lampička nebo lampion? To už bude na vás. A věřte, barvám a fantazii se meze klást nebudou! 

Sobotní dílny v 8smičce navazují na výstavu Ruka na konci ramene. Pro děti máme připravenou speciální aktivitu, kdy se z nich stanou velcí umělci a budou tvořit svoje vlastní umělecké dílo.

Délka rodinné dílny: od 14 do 17 hodin. Cena: dospělý + 1 dítě/ 88,- Kč, dospělý + 2 děti/ 128,- Kč, dospělý + 3 děti/ 168,- Kč, dospělý + 4 děti/ 208, dospělý + 5 dětí 248,- Kč + další dospělý v každé kategorii vstupné dobrovolné. Menší děti se mohou v doprovodu dalších dospělých zabavit stavebnicí Špulka, kreslením, běháním po okolí nebo tovární vyšívánkou.