En

Rodinná výtvarná dílna #97

So 14.03.2020
14.00–17.00

Z důvodu koronavirových prázdnin je celá 8smička bohužel uzavřena. Všechny programy jsou proto prozatím zrušeny. Těšíme se na vás a slibujeme, že se vám to v budoucnu pokusíme vynahradit. 

ZA ZRCADLEM

Náš vlastní odraz na sklenici, v kaluži, v zrcadle… Je znásobený, někdy celistvý. Líbí se nám, nebo se rozpadá a naše tvář je rozdělena na tisíc kousků? Pojďme se společně nad těmito odrazy zamyslet, vyrobit zrcadlovou mozaiku a prozkoumat co s takovým odrazem dokáže voda nebo světlo! Dílnou nás provede Kateřina Švejdová.

A protože se z důvodu koronavirových prázdnin dílna neuskutečnila, připravila pro vás Katka návod, takže můžete tvořit společně doma!

Kateřina Švejdová vede ateliéry v galeriích i na školách, pořádá workshopy pro děti a dospělé a organizuje příměstské tábory či sousedské akce.

Sobotní dílny v 8smičce navazují na výstavu Bylo nebylo nebylo bylo: Sklo. Pro děti máme připravenou speciální aktivitu, kdy se z nich stanou velcí umělci a budou ve výstavě tvořit svoje vlastní umělecké dílo. Něco jako pracovní list, ale bez práce a bez papíru.

Délka rodinné dílny: 14–17 hodin. Cena: dospělý + 1 dítě/ 88,- Kč, dospělý + 2 děti/ 128,- Kč, dospělý + 3 děti/ 168,- Kč, dospělý + 4 děti/ 208, dospělý + 5 dětí 248,- Kč + další dospělý v každé kategorii vstupné dobrovolné. Menší děti se mohou v doprovodu dalších dospělých zabavit stavebnicí Špulka, kreslením, běháním po okolí nebo tovární vyšívánkou.