En

Rodinná výtvarná dílna #52

So 27.04.2019
14.00–17.00

ROZSYPANÁ PÍSMENKA

V 8smičce jsou všude rozsypaná písmenka, nejen ve výstavě, ale i v Bookshopu a kavárně. V sobotu je společně s umělcem a pedagogem Janem Peknikem Kozákem zkusíte najít a poskládat do obrazu stejně jako to kdysi udělal Radoslav Kratina. Budete tvořit obraz vaší rodiny, domku, auta nebo chlupáče a to všechno (jen) z písmenek do polívky. Co se nenalepí, to se sní.

Sobotní dílny v 8smičce navazují na výstavu Kuna nese nanuk: Umění čtení umění. Kromě nich máme pro děti připraveny speciální popisky k vystaveným dílům, aby i pro ně výstava byla zároveň hra i poučení. Kromě nich máme i zábavný pracovní list, jehož průvodcem je kuna Otto a úkoly, které si Otto připravil, baví nejen malé, ale i velké. Přijďte si to za námi všechno zkusit.

Délka rodinné dílny: 14 – 17 hodin. Cena: dospělý + 1 dítě/ 88,- Kč, dospělý + 2 děti/ 128,- Kč, dospělý + 3 děti/ 168,- Kč, dospělý + 4 děti/ 208, dospělý + 5 dětí 248,- Kč + další dospělý v každé kategorii vstupné dobrovolné. Menší děti se mohou v doprovodu dalších dospělých zabavit stavebnicí Špulka, kreslením, běháním po okolí nebo tovární vyšívánkou.