En

Rodinná výtvarná dílna #47

So 23.03.2019
14.00–17.00

Písmenka jsou v 8smičce teď rozsypaná úplně všude – na výstavě, v bookshopu, dokonce i v kavárně. Další vzniknou už v sobotu na workshopu s umělcem a pedagogem Janem Peknikem Kozákem. Společně vytvoříte písmenka, která nebudou ani malá, ani placatá, ale právě naopak – budou veliká a trojrozměrná. Jak přesně budou vypadat? „P“ jako papoušek? „N“ černé jako noc? „T“ pruhované jako tygr? To už necháme na vás.

Sobotní dílny v 8smičce navazují na výstavu Kuna nese nanuk: Umění čtení umění. Kromě nich máme pro děti připraveny speciální popisky k vystaveným dílům, aby i pro ně výstava byla zároveň hra i poučení. Kromě nich máme i zábavný pracovní list, jehož průvodcem je kuna Otto a úkoly, které si Otto připravil, baví nejen malé, ale i velké. Přijďte si to za námi všechno zkusit.

Délka rodinné dílny: 14 – 17 hodin. Cena: dospělý + 1 dítě/ 88,- Kč, dospělý + 2 děti/ 128,- Kč, dospělý + 3 děti/ 168,- Kč, dospělý + 4 děti/ 208, dospělý + 5 dětí 248,- Kč + další dospělý v každé kategorii vstupné dobrovolné. Menší děti se mohou v doprovodu dalších dospělých zabavit stavebnicí Špulka, kreslením, běháním po okolí nebo tovární vyšívánkou.