En

Rodinná výtvarná dílna #39

So 26.01.2019
14.00–17.00

RUČNÍ TISK NA PLÁTĚNÉ TAŠKY

Sobotní rodinná dílna bude pod vedením pražské Kreslírny. Těšte se na prímový workshop ručního tisku na plátěné tašky. Technikou linorytu si jednoduše vytvoříte vlastní motiv a design, každá taška tak bude jedna jediná na celém světě. Pomůže máma i táta a společně si navrhnete a potisknete originální doplněk třeba na nákup nebo bačkorky.

Kreslírna je otevřena pro všechny děti i dospělé, kteří se chtějí zlepšit v kresbě či malbě. Najdete ji na Letné. Lektorský tým tvoří mladí umělci, kteří mají dokonalý přehled o tom, co se zrovna ve světě umění děje.

Kromě dílny pro vás máme připraven pracovní list o naší továrně, který se u nás šije nití, jmenuje se Sešít_ek, plní se v něm úkoly a baví nejen malé, ale taky i velké. Přijďte si to za námi všechno zkusit.

Délka rodinné dílny: 14 – 17 hodin. Cena: dospělý + 1 dítě/ 88,- Kč, dospělý + 2 děti/ 128,- Kč, dospělý + 3 děti/ 168,- Kč, dospělý + 4 děti/ 208, dospělý + 5 dětí 248,- Kč + další dospělý v každé kategorii vstupné dobrovolné. Menší děti se mohou v doprovodu dalších dospělých zabavit stavebnicí Špulka, kreslením, běháním po okolí nebo tovární vyšívánkou.