En

Rodinná výtvarná dílna #34

So 22.12.2018
14.00–17.00

NA POSLEDNÍ CHVÍLI

Vánoce buší na dveře a poslední možnost, kde sehnat dárky je v 8smičce. A protože všichni vědí, že pod stromečkem dělají největší radost ty, které jsou s láskou vyráběné, tak se těšte na velkou DIY dílnu. Pro mámu, tetu a babi si budete moci vyrobit tu nejvíc cool brož. Pro dědu nebo kámoše zase super originální vánoční balící papír, který nikdo jiný mít nebude. Výhod to má nespočet – budou jediné a jedinečné, umělecké a z lásky. Dorazte za námi do 8smičky a odneste si ježíška pro celou rodinu.

Sobotní dílny v 8smičce navazují na Dvě hlavy, čtyři ruce: Tvorba autorských dvojic. Kromě nich máme pro vás vždy připraveny pracovní listy – jeden k výstavě a jeden o naší továrně, který se u nás šije nití, jmenuje se Sešít_ek, a plní se v nich úkoly a čtení v nich najdou i dospěláci. Přijďte si to za námi všechno zkusit.

Délka rodinné dílny: 14 – 17 hodin. Cena: dospělý + 1 dítě/ 88,- Kč, dospělý + 2 děti/ 128,- Kč, dospělý + 3 děti/ 168,- Kč, dospělý + 4 děti/ 208, dospělý + 5 dětí 248,- Kč + další dospělý v každé kategorii vstupné dobrovolné. Menší děti se mohou v doprovodu dalších dospělých zabavit stavebnicí Špulka, kreslením, běháním po okolí nebo tovární vyšívánkou.