En

Rodinná výtvarná dílna #27

So 03.11.2018
14.00–17.00

14.00

DVA V JEDNOM

Sobotní tvoření se ponese ve znamení velkých formátů a akce. Nebudeme se bát ani velikosti, ani pohybu. Budeme pozorovat jeden druhého a zjišťovat jak se navzájem vidíme. Budeme taky kreslit, stříhat, lepit, rozdělovat a znovu spojovat. Ze dvou bytostí bude jedna. Alespoň na papíře. Jak na to Vám poradí Andrea Koronthályová.

Vzhledem k formátu je omezený počet míst na workshopu, proto si své místo raději zarezervujte dopředu na info@8smicka.com.

Sobotní dílny v 8smičce navazují na aktuální výstavu. Kromě nich pro vás máme připraven pracovní list o naší továrně, který se u nás šije nití, jmenuje se Sešít_ek, a plní se v něm úkoly. A taky pro vás máme pracovní list k výstavě Dvě hlavy, čtyři ruce, který bude bavit nejen malé, ale taky i velké. Přijďte si to za námi všechno zkusit.

Délka rodinné dílny: 14 – 17 hodin. Cena: dospělý + 1 dítě/ 88,- Kč, dospělý + 2 děti/ 128,- Kč, dospělý + 3 děti/ 168,- Kč, dospělý + 4 děti/ 208, dospělý + 5 dětí 248,- Kč + další dospělý v každé kategorii vstupné dobrovolné. Menší děti se mohou v doprovodu dalších dospělých zabavit stavebnicí Špulka, kreslením, běháním po okolí nebo tovární vyšívánkou.