En

Procházka výstavou s dětmi (4+)

So 25.01.2020
14.00

Tahle sobotní dílna bude tak trochu speciální, určená jen pro ty nejmenší (od 4 do 9 let), společně s dětmi se totiž vydáme na výpravu do tajuplného světa umění, kde nic není nemožné a všechno je možné. A děti tohle vědí nejlíp. Povíme si příběhy o umělcích, kteří namalovali všechna ta zajímavá díla a projdeme si výstavu křížem krážem, dílo po díle. Procházka výstavou pro nejmenší spolu s tvořením přímo před uměleckými díly. Průvodkyněmi budou Aneta Štěpánková a Mariana Dočekalová. 

A protože tohle sobotní odpoledne bude trochu jiné, je potřeba si zarezervovat své místo na info@8smicka.com. Procházku výstavou si nejvíce užijí děti od 4 do 9 let, na ty starší se budeme těšit zase příště. A pozor – tentokrát program začíná přesně ve 14.00 na rozdíl od pravidelného formátu rodinných dílen, kdy se můžete připojit kdykoliv, tak radši nemeškejte. Ceník je stejný jako na rodinnou dílnu, tedy dospělý + 1 dítě/ 88,- Kč, dospělý + 2 děti/ 128,- Kč, dospělý + 3 děti/ 168,- Kč, dospělý + 4 děti/ 208, dospělý + 5 dětí 248,- Kč + další dospělý v každé kategorii vstupné dobrovolné.

Sobotní dílny v 8smičce navazují na výstavu Retina: Možnosti malby (1989-2019). Pro děti máme připravený i zábavný pracovní list, kdy se z nich stanou velcí umělci a budou tvořit svoje vlastní umělecké dílo. Pomocnou ruku jim nabídnou jejich zkušenější kolegové, kteří už svá díla vystavují a mají s tvorbou větší zkušenost. To děti koneckonců uvidí na vlastní oči ve výstavě.