En

Procházka výstavou pro děti

So 06.07.2019
14.00–15.00

TULÁK A PRTIVOKO

První červencová dílna bude tak trochu speciální, určená jen pro ty nejmenší (od 4 do 9 let), společně s dětmi se totiž vydáme na výpravu do tajuplné krajiny Vysočiny, setkáme se s bytostmi ukrytými ve zdejších lesích, a nakonec možná osvobodíme i princeznu, pokud budeme opravdu stateční. Procházka výstavou pro nejmenší spolu s tvořením přímo před uměleckými díly.

A protože tohle sobotní odpoledne bude trochu jiné, je potřeba si zarezervovat své místo na info@8smicka.com. Procházku výstavou si nejvíce užijí děti od 4 do 9 let, na ty starší se budeme těšit zase příště. A pozor – tentokrát program začíná přesně ve 14.00 na rozdíl od pravidelného formátu rodinných dílen, kdy se můžete připojit kdykoliv, tak radši nemeškejte. Ceník je stejný jako na rodinnou dílnu, tedy dospělý + 1 dítě/ 88,- Kč, dospělý + 2 děti/ 128,- Kč, dospělý + 3 děti/ 168,- Kč, dospělý + 4 děti/ 208, dospělý + 5 dětí 248,- Kč + další dospělý v každé kategorii vstupné dobrovolné.

Procházka navazuje na současnou výstavu Vrchovina, Krabatina, Mrchovina: Solitéři Vysočiny. Pro děti máme připravený i zábavný pracovní list a průvodce výstavou i Vysočinou. Mapu, ve které můžou bloudit, ztratit se v ní a zase se znovu najít. Můžou v ní číst nebo se vydat po stopách umělců. Bude to jejich kraj, jejich Vysočina.