En

Procházka výstavou s dětmi (4+)

So 20.06.2020
14.00

Tahle sobotní dílna bude tak trochu speciální, určená jen pro ty nejmenší (od 4 do 8 let), společně s dětmi se totiž vydáme na výpravu do tajuplného světa – do místa jménem Omnia. Rázem se ocitneme v zemi, kde je dočista všechno ze skla. Jak by taky ne, když se Omnia nachází v zavařovací sklenici a je plná těch nejroztodivnějších předmětů: televize mysli, žaluzie iluzí, nádoby přání nebo třeba potrubí na lektvary. Děti budou mít důležité poslání – najít skleněný amulet s kouzelnou mocí. Průvodkyněmi skleněným světem budou Andrea Koronthályová a Aneta Štěpánková.  

A protože tohle sobotní odpoledne bude trochu jiné, je potřeba si zarezervovat své místo na info@8smicka.com. Procházku výstavou si nejvíce užijí děti od 4 do 8 let, na ty starší se budeme těšit zase příště. A pozor – tentokrát program začíná přesně ve 14.00 na rozdíl od pravidelného formátu rodinných dílen, kdy se můžete připojit kdykoliv, tak radši nemeškejte. Ceník je stejný jako na rodinnou dílnu, tedy dospělý + 1 dítě/ 88,- Kč, dospělý + 2 děti/ 128,- Kč, dospělý + 3 děti/ 168,- Kč, dospělý + 4 děti/ 208, dospělý + 5 dětí 248,- Kč + další dospělý v každé kategorii vstupné dobrovolné.

Sobotní dílny v 8smičce navazují na výstavu Bylo nebylo nebylo bylo: Sklo. Pro děti máme připravenou speciální aktivitu, kdy se z nich stanou velcí umělci a budou ve výstavě tvořit svoje vlastní umělecké dílo. Něco jako pracovní list, ale bez práce a bez papíru.