En

Procházka výstavou s dětmi (4+)

So 18.12.2021
14.00

Tahle sobotní dílna bude tak trochu speciální, určená jen pro ty nejmenší (od 4 do 8 let), společně s dětmi se totiž vydáme na výpravu do tajuplného světa – do světa umění. Stanou se z nás umělci, budeme si hrát a poznávat! Kde? V tak trochu jiné výstavě! Je v ní spousta dětí, které tvoří. Věci, na které si smíme šáhnout. I spousta televizí a sluchátek. Budeme dělat „binec“, stavět zeď i zkoumat, co všechno vidíme rukama. Přidáš se k nám?   

Průvodkyněmi uměleckým světem budou Andrea Koronthályová a Aneta Štěpánková.  

A protože tohle sobotní odpoledne bude trochu jiné, je potřeba si zarezervovat své místo na info@8smicka.com. Procházku výstavou si nejvíce užijí děti od 4 do 8 let, na ty starší se budeme těšit zase příště.   

A pozor – tentokrát program začíná přesně ve 14.00 na rozdíl od pravidelného formátu rodinných dílen, kdy se můžete připojit kdykoliv, tak radši nemeškejte. Ceník je stejný jako na rodinnou dílnu, tedy dospělý + 1 dítě/ 88,- Kč, dospělý + 2 děti/ 128,- Kč, dospělý + 3 děti/ 168,- Kč, dospělý + 4 děti/ 208, dospělý + 5 dětí 248,- Kč + další dospělý v každé kategorii vstupné dobrovolné.  

Sobotní dílny v 8smičce navazují na výstavu Ruka na konci ramene. Pro děti máme připravenou speciální aktivitu, kdy se z nich stanou velcí umělci a budou tvořit svoje vlastní umělecké dílo.