En

Poslední komentovka Bylo nebylo nebylo bylo: Sklo

Ne 20.09.2020
15.00

Kamila Huptychová a Adam Tureček, kurátoři výstavy Bylo nebylo nebylo bylo: Sklo, vás osobně, avšak naposledy, provedou výstavou. Dozvíte se všechno nejen o výstavě, ale i o samotných umělcích a jejich dílech, a kromě toho se můžete těšit na spoustu zákulisních informací, které mohou vědět pouze kurátoři.

Vstup na komentovanou prohlídku je v rámci vstupného na výstavu 8 Kč. Na komentovanou prohlídku je nutná rezervace na info@8smicka.com.

Adam Tureček (*1975) je člověk, Pražák, realista, psí táta, vystudovaný designér oscilující mezi tím, co označujeme designem a uměním. Stojí za projektem Craftbrut – objekty vzniklé za pomoci hrubé síly, dílenských nástrojů a nějaké té chyby. (Zdroj: PechaKucha Night Prague)

Kamila Huptychová (*1993) je absolventkou bakalářského oboru Dějiny umění na FF UK a v současné době dokončuje magisterské studium Teorie a dějin moderního a současného umění na UMPRUM. Příležitostně se věnuje kurátorství a umělecké kritice a v posledním roce zajišťovala provoz Galerie NIKA, která se nachází v atypickém prostředí vestibulu pražského metra.