En

Plenér: ZRCADLA & KRAJINA

So 04.07.2020
14.00–18.00

Úspěšný kurz kresby a malby opět v 8smičce, tentokrát v kondenzované jednodenní plenérové formě. Letní prázdninové soustředění pro každého, i pro úplného začátečníka.  

Prázdninový plenér je pro všechny, kdo rádi kreslí, i když třeba jenom jednou za rok, stejně jako pro ty, kteří tvoří každý den. Stačí dorazit do 8smičky a o zbytek už se postaráme my. Dovezeme vás na místo, poskytneme všechno potřebné, rozložíme stojany a hurá na to! Pohodové sobotní odpoledne zaručeno.

Průvodcem červencového plenéru bude Jaroslav Grodl, absolvent AVU v Praze, Ateliér prof. Kokolia a prof. Sopka. Jaroslav se věnuje převážně figurální malbě, grafice a ilustraci. Pracuje pod pseudonymy Pure Beauty a Huck Finn.

S Jaroslavem navštívíte nedaleké břehy rybníku Dvorák, kde se technikou akvarelu a tušovou lavírovanou kresbou pokusíte zachytit odrazy vodní hladiny. Bude se pracovat nejen se zrcadlením vody samotné, ale i se zrcadly různě v prostoru. Společně budeme pozorovat, jak se v nich okolní krajina láme.

Plenér bude tentokrát součástí akce Humpolecké moře a bude probíhat od 14:00 do 18:00. V případě zájmu si rezervujte místo na info@8smicka.com. Míst je málo a rychle mizí, tak neváhejte. Cena za 1 den je 408,- Kč. Sraz kurzistů je před 8smičkou, odkud se bude vyrážet na plenér.

Nechceme Vám slibovat, že se z Vás po absolvování plenéru stane Picasso, ale určitě zvládnete rychle naskicovat i pozorně nakreslit početnou rodinu, chatu, strom, řadu domů ve vaší ulici, kočku nebo psa.