En

Plenér #spolupráce #2

So 14.08.2021
14.00–18.00

Úspěšný kurz kresby a malby opět v 8smičce, tentokrát v kondenzované jednodenní plenérové formě. Letní prázdninové soustředění pro každého, i pro úplného začátečníka.  

Prázdninový plenér je pro všechny, kdo rádi kreslí, i když třeba jenom jednou za rok, stejně jako pro ty, kteří tvoří každý den. Stačí dorazit do 8smičky a o zbytek už se postaráme my. Dovedeme vás na místo, poskytneme všechno potřebné a hurá na to! Pohodové sobotní odpoledne zaručeno. Tématem červencového plenéru bude spolupráce, takže volně navážeme na 8smou 8smičkovou výstavu Ruka na konci ramene: (Spolu)práce v českém a slovenském umění.

Průvodkyní srpnového plenéru bude Iveta Čermáková. Iveta absolvovala AVU v ateliéru Intermédia II. a UMPRUM v ateliéru Design nábytku a interiéru. Iveta pochází z Humpolce a společně se sestrou Monikou založily studio SCHWESTERN. Zabývají se architekturou, designem a uměním.

Plenér bude probíhat od 14:00 do 18:00. V případě zájmu si rezervujte místo na info@8smicka.com. Míst je málo a rychle mizí, tak neváhejte. Cena za 1 den je 408,- Kč. Sraz kurzistů je před 8smičkou, odkud se bude vyrážet na plenér.

Nechceme Vám slibovat, že se z Vás po absolvování plenéru stane Picasso, ale určitě zvládnete rychle naskicovat i pozorně nakreslit početnou rodinu, chatu, strom, řadu domů ve vaší ulici, kočku nebo psa.