En

Nauč se

Pro koho jsou programy v 8SMIČCE a kdy a jak se můžete přihlásit?

UČITELÉ

Pro učitele nabízíme vzdělávací programy pro všechny typy škol (MŠ, ZŠ, SŠ) vždy k aktuální výstavě a dále máme v nabídce 2 stálé programy, které se nevážou k výstavám. Programy pro MŠ, ZŠ a SŠ navazují na Rámcové vzdělávací programy (RVP) jednotlivých stupňů vzdělávání a na průřezová témata úzce související s aktuální výstavou.  Programy pro školy jsou zdarma. Rezervace, dotazy a více informací: info@8smicka.com, T 565 650 906.

Kompletní nabídka pro školy pro školní rok 2018/2019 ke stažení:

AKADEMIE 8

Ve čtvrtek 19. dubna 2018 zahájila 8smička první volnočasový kurz určený pro studenty středních škol. Akademie 8 je skvělou příležitostí pro všechny mladé nadšence do umění, kteří chtějí mít možnost svobodně a kreativně tvořit bez ohledu na předchozí zkušenosti či zvolený studijní obor. Kurz se sestává z osmi (čti 8smi) setkání zaměřených na kreativní tvorbu a umělecký rozvoj studentů, současně také nabízí možnost setkání se zajímavými osobnostmi ze světa umění a materiální zázemí kulturní instituce.

Kapacita kurzu Akademie 8 je omezena na 8 vybraných účastníků a další (v pořadí druhý) kurz poběží od října 2018. Více informací: natalie.brzonova@8smicka.com, T 776 627 556.

KURZ KRESBY PRO KAŽDÉHO

Pravidelně ve středu od 18 do 21 hodin probíhá v 8smičce kurz kresby, který je určený pro úplné začátečníky i výtvarně zkušené uchazeče. Kurz je možné pojmout jako přípravu na střední či vysokou uměleckou školu nebo jako zábavu podívat se na svět jinou perspektivou s tužkou v ruce. Společně s lektory/ výtvarníky se věnujeme studiu lidského těla podle živého modelu s důrazem na prostor, perspektivu, anatomii, mechaniku i portrét. Doba trvání kurzu je 10 lekcí. Cena za 1 lekci 88,- Kč, 10 lekcí 800,- Kč. Podzimní kurz začíná 19.9. a potrvá do 30.11.2018. Kapacita kurzu je omezená. Přednost mají studenti, kteří absolvují celý kurz. Jednotlivé lekce jsou přenosné, když nemůžete přijít, můžete poslat za sebe náhradu.

Více informací:  info@8smicka.com, T 565 650 906.