En

Kurz kresby a malby / zima #vysvědčení

St 25.03.2020
18.00–21.00

Z důvodu koronavirových prázdnin je celá 8smička bohužel uzavřena. Všechny programy jsou proto prozatím zrušeny. Těšíme se na vás a slibujeme, že se vám to v budoucnu pokusíme vynahradit.

10 setkání kurzu kresby je za námi, a proto je třeba rozdat vysvědčení (se samými jedničkami). Jarní semestr začne 15.dubna a místo si můžete zamluvit již teď. 

Zóna pro umění 8smička již po šesté hostila úspěšný kurz kresby a malby, znovu pod vedením dvou umělců – lektorů. Každou středu jste tak mohli dle živého modelu skicovat figuru, pohyb, kreslit a malovat portrét i detaily.

Kresbou se vám zlepší soustředění, vytříbí se pozorovací schopnosti a bude se vám lépe koukat na svět. Průvodci kresbou i malbou jsou Jaroslav Grodl (absolvent AVU v Praze) a Marek Fexa (absolvent AVU v Praze), společně s nimi vám předají nějaké kreslířské tipy i členové 8smičkového týmu – Jana Strejčková (absolventka oboru Výtvarná výchova a informatika pro střední školy Pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové) a Jan Peknik Kozák (absolvent Fine Art na londýnské Central Saint Martins).

Lze zakoupit pouze jednotlivé lekce nebo všech 10 setkání, kartička je přenosná, tzn. že pokud nemůžete přijít vy, pošlete za sebe třeba babičku. Cena 88,- Kč za lekci, 10 setkání = 800,- Kč. Kurz probíhá vždy ve středu od 18.00 do 21.00. Tužky, uhly, pastely, akryly, akvarely, papíry a vše další je v ceně kurzu, na místě jsou pro vás připravené malířské stojany a desky. Místo v kurzu lze rezervovat na info@8smicka.com.

Kapacita zimního kurzu je bohužel už naplněna, ale již nyní je možné se hlásit do jarního semestru.

Po absolvování kurzu dokážete rychle naskicovat člověka, pozorně nakreslit a namalovat početnou rodinu, chatu, strom, řadu domů ve vaší ulici, kočku nebo psa.