En

Kurz kresby a malby #2

St 11.05.2022
17.30–20.30

Oblíbený kurz kresby a malby se vrací! Tentokrát se spoustou nových lektorů a technik. 8sm setkání s uměním v 8smičce – každou středu tak budete moci zlepšovat svoje výtvarné dovednosti.  

Chceme, abyste s námi zažili více tvůrčích přístupů, technik i námětů – proto se těšte na několik lektorů, umělců a výtvarníků: Eva Fexa, Marek Fexa, Jana Fišarová Strejčková, Anna Křížová, Šárka Pelikánová, Iveta Šalamounová a Jan Peknik Kozák. Společně s nimi si vyzkoušíte skicování tužkou, kresbu uhlem a tuší, malbu jak abstrakce, tak kompozice, kresbu figury i architektury, koláže a spoustu dalšího.  

Můžete si zakoupit pouze jednotlivé lekce nebo všech 8 setkání, kartička je přenosná, tzn. že pokud nemůžete přijít vy, pošlete za sebe třeba babičku. Cena je 108 Kč za lekci, 8 setkání = 800 Kč. Kurz probíhá vždy ve středu od 17.30 do 20.30. Tužky, uhly, pastely, akryly, akvarely, papíry a vše další je v ceně kurzu, na místě jsou pro vás připravené malířské stojany a desky. Místo v kurzu či jednotlivé lekce lze rezervovat na sarka.pelikanova@8smicka.com. Míst je jen pár, tak neváhejte a rezervujte!