En

Komentovka výstavou Vrchovina, krabatina, mrchovina

So 14.09.2019
15.00

Miloš Doležal, kurátor výstavy Vrchovina, krabatina, mrchovina: Solitéři Vysočiny vás osobně provede a dozvíte se všechno o výstavě i o samotných umělcích a jejich dílech, a kromě toho se můžete těšit na spoustu zákulisních informací, které může vědět pouze kurátor.

Vstup na komentovanou prohlídku je v rámci vstupného na výstavu 8,- Kč. Na komentovanou prohlídku je nutná rezervace na info@8smicka.com, jelikož kapacita je omezená.

Miloš Doležal vás výstavou může provést i kdykoliv virtuálně, poslechněte si druhý 8smičkast a projděte se s ním celou Vysočinou po stopách místních solitérů.

Miloš Doležal (1970) je básník, spisovatel a publicista. Vystudoval obor nakladatelství na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Od r. 1998 do roku 2018 působil jako literární redaktor a dramaturg Českého rozhlasu Praha. Je autorem a spoluautorem řady rozhlasových a televizních pořadů a dokumentů zabývajících se 2. světovou válkou a komunistickým terorem v Československu. Knižní biografie Jako bychom dnes zemřít měli, pojednávající o životě a smrti faráře Josefa Toufara, získala v anketě Lidových novin v roce 2012 ocenění Kniha roku. Žije na Vysočině u Humpolce.