En

Komentovka pro děti (8+)

So 28.08.2021
14.00

Tahle sobotní dílna bude tak trochu speciální, určená jen pro děti (8+), společně s nimi se totiž vydáme na výpravu do tajuplného světa – do světa umění. Stanou se z nás umělci, budeme si hrát a poznávat! Kde? No přece ve výstavě! Společně ji prozkoumáme a budeme přemýšlet nad tím, co má společného svetr, továrna a zeď. Na první pohled možná nic, na ten druhý možná něco ano – spolupráci! Jaké to je domluvit se ve skupině a tvořit spolu? To si vyzkoušíme! Přidáš se k nám?

Průvodkyněmi uměleckým světem budou Andrea Koronthályová a Mariana Dočekalová.  

A protože tohle sobotní odpoledne bude trochu jiné, je potřeba si zarezervovat své místo na info@8smicka.com. Procházku výstavou si nejvíce užijí děti starší 8 let, na ty menší se budeme těšit zase někdy jindy. Komentovka pro děti je bez rodičů – ti si zatím můžou dát kávu a dort.

A pozor – tentokrát program začíná přesně ve 14.00 na rozdíl od pravidelného formátu rodinných dílen, kdy se můžete připojit kdykoliv, tak radši nemeškejte. Ceník je stejný jako na rodinnou dílnu, tedy dospělý + 1 dítě/ 88,- Kč, dospělý + 2 děti/ 128,- Kč, dospělý + 3 děti/ 168,- Kč, dospělý + 4 děti/ 208, dospělý + 5 dětí 248,- Kč + další dospělý v každé kategorii vstupné dobrovolné.

Sobotní dílny v 8smičce navazují na výstavu Ruka na konci ramene. Pro děti máme připravenou speciální aktivitu, kdy se z nich stanou velcí umělci a budou tvořit svoje vlastní umělecké dílo.