En

Komentovka Bylo nebylo nebylo bylo: Sklo

So 29.08.2020
15.00

Marcela Straková, výkonná ředitelka 8smičky, a Adam Tureček, kurátor výstavy, vás osobně provedou výstavou Bylo nebylo nebylo bylo: Sklo. Dozvíte se všechno nejen o výstavě, ale i o samotných umělcích a jejich dílech, a kromě toho se můžete těšit na spoustu zákulisních informací.

Vstup na komentovanou prohlídku je v rámci vstupného na výstavu 8,- Kč. Na komentovanou prohlídku je doporučená rezervace na info@8smicka.com.

Adam Tureček (*1975) je člověk, Pražák, realista, psí táta, vystudovaný designér oscilující mezi tím, co označujeme designem a uměním. Stojí za projektem Craftbrut – objekty vzniklé za pomoci hrubé síly, dílenských nástrojů a nějaké té chyby. (Zdroj: PechaKucha Night Prague)

Marcela Straková (*1977), vystudovala anglistiku-amerikanistiku a dějiny umění na Masarykově univerzitě v Brně. Na stáži ve švédském Lundu se věnovala sociolingvistice a kurátorství. Před 8smičkou působila v Národní galerii, na Nové scéně Národního divadla, vedla České centrum ve Stockholmu a festival scénografie Pražské Quadriennale. Žije v Praze a v Humpolci společně se svojí fenkou Vanilou.