En

Komentovka Bylo nebylo nebylo bylo: Sklo

So 30.05.2020
15.00

Po dlouhých koronavirových prázdninách jsme zpět, otevíráme 15.5. a těšíme se na vás! Obrazy udržují odstup, visí dva metry od sebe a celou 8smičkou kromě chleba voní dezinfekce. Tak nebojte a hurá k nám.

Kurátorka pro vzdělávání Natálie Brzoňová, která má v 8smičce na starosti vzdělávací programy nebo vybírá knížky do 8smičkového Bookshopu vás provede už šestou výstavou Bylo nebylo nebylo bylo: Sklo. Dozvíte se všechno o umělcích, dílech ve výstavě i o 8smičce, kromě toho se také můžete těšit na spoustu zákulisních informací – poví vám třeba i o tom, jaké to je připravovat výstavu.

Vstup na komentovanou prohlídku je v rámci vstupného na výstavu 8,- Kč. Na komentovanou prohlídku je nutná rezervace na info@8smicka.com, jelikož kapacita je z důvodu koronavirové apokalypsy omezená na 15 osob.

Natálie Brzoňová vystudovala obory Estetika a kulturní studia a Učitelství estetické výchovy pro střední školy na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity. V současné době působí v zóně pro umění 8smička a učí estetickou výchovu na Gymnáziu dr. Aleše Hrdličky. Píše také krátké sloupky pro časopis Studenta.