En

Komentovaná prohlídka pro děti

Ne 12.05.2019
14.00–15.00

Poslední komentovaná prohlídka výstavou Kuna nese nanuk: Umění čtení umění bude hodně speciální, bude totiž pro děti, které se už nebojí bez mámy a táty, protože pro ně máme připravený taky úplně supr program – písanku pro dospělé. To aby nezapomněli, jaké je to psát rukou a plnit úkoly.

Společně s dětmi se vydáme na výpravu do toho čuprového světa umění, kde nic není nemožné a všechno je možné. A děti tohle vědí nejlíp. Povíme si příběhy o umělcích, kteří vytvořili všechna ta zajímavá díla a možná si nakonec na umělci zahrajeme i sami.

Prohlídku si nejvíc užijí děti starší 8 let, ale nechceme ty mladší podceňovat, takže rozhodnutí necháme na Vás. A pozor – tentokrát program začíná přesně ve 14.00 na rozdíl od pravidelného formátu rodinný dílen, kdy se můžete připojit kdykoliv, tak nemeškejte.

Pro děti máme připraveny speciální popisky k vystaveným dílům, aby i pro ně výstava byla zároveň hra i poučení. Kromě nich máme i zábavný pracovní list, jehož průvodcem je kuna Otto a úkoly, které si Otto připravil, baví nejen malé, ale i velké. Přijďte si to za námi všechno zkusit.

Doporučujeme si komentovanou prohlídku zamluvit na info@8smicka.com.