En

Kniha pod stromeček

Ne 13.12.2020
10.00–18.00

Oba dva dny třetího adventního víkendu budou patřit velké burze v 8smičkovém Bookshopu, který je plný těch nejkrásnějších knížek o výtvarném umění, designu, architektuře, teorii a historii umění i umělců samotných. Kromě toho, ale tady najdete i spoustu příběhů a pohádek pro mladší čtenáře, které zdobí ty nejprímovější ilustrace. 

A protože ctíme motto „Čím více knížek rozdáš, tím víc radosti uděláš.“, připravili jsme pro Vás speciální ježíškovské balíčky za bezva ceny, aby té radosti pod stromečkem bylo co nejvíce. Všichni přece vědí, že knížka je ten nejlepší dárek. 

Kdybyste náhodou nemohli všechny ty knížky unést, nebojte, rádi Vám s nimi pomůžeme. A nezapomeňte – radost si pod stromečkem můžete udělat i sami – knižní 8smičkový výběr je veliký. 

V neděli se těšte i na speciální knižní poradnu, která je to pravé ořechové pro všechny, co tápou, ale chtějí udělat papírovou radost. Přímo pro vás bude na místě ta nejpovolanější – kurátorka pro výběr knih Natálie Brzoňová.  

A protože délka koronavirových prázdnin je nevyzpytatelná (stejně jako vláda), jsme připraveni na obě varianty – speciální knižní okénko nebo staré dobré bloumání mezi knížkami. Sledujte náš FB či IG – dáme vědět co a jak.