En

Kin8: Sunshine

Čt 30.09.2021
20.00

Od září se těšte na nový koncept KIN8! Brzy řekneme více, ale zatím prozradíme, že film a jídlo je nesmrtelné kombo.  

KIN8 má za cíl seznámit vás s mistry filmařského oboru, jedním z nich je i Danny Boyle, jehož tvorba ovlivnila 90. léta i první dekádu tohoto století. Celkem si promítneme čtyři filmy a zkusíme tak divákovi pomoci vytvořit ucelený obraz toho, co všechna tato díla spojuje. Stejně jako výtvarní umělci, mají i režiséři svůj jedinečný vizuální styl i oblíbené téma, které však není možné vždy poznat pouze z jednoho díla. Jeho odhalení nám umožní lépe proniknout do podvědomí stvořitele. 

Danny Boyle je režisér britského původu, jenž má na kontě přes 15 celovečerních filmů. 8smičkový filmový klub vám představí čtyři filmy z různých období i různých žánrů. Těšte se na drogy i cestování časem. 

V září celá série bude pokračovat filmem Sunshine. Skupina astronautů je na cestě ke Slunci. Naše nejbližší hvězda pomalu ztrácí energii a výběrový tým se ji pokusí oživit připravenou bombou. Jedná se již o druhý pokus, poněvadž první expedice beze stop zmizela a svoje poslání nesplnila. Icarus 2 má však také problémy, se kterými se posádka jen těžko vyrovnává. (Oficiální text distributora.) 

KIN8 – to jsou projekce pro každého, kdo chce vidět filmy jinde nevídané a slyšet repliky jinde neslýchané. K filmu si můžete dát víno / limču / pivko a přivést i psa. Výběr filmu je na nás, výběr občerstvení na vás. 8smičkové kino je pro všechny filmomily to pravé.  

Vstupné na filmové projekce v KIN8 je 18 Kč.