En

KIN8 & KONZOOM: Zrcadla ve tmě

Čt 29.09.2022
18.30

Po prázdninách se vrací skvělý 8smičkový koncept – film & večeře aka KIN8 & KONZOOM. Prostě perfektní večer pro všechny. A od září přidáváme ještě jeden chod, ať si tenhle gastro zážitek můžete vychutnat skutečně naplno.

Pětichodové menu od vynikajícího šéfkuchaře Jendy Kotrby budeme servírovat přímo v 8smičce, těšte se na lokální a sezónní večeři, na kterou budete dlouho vzpomínat. Večer zakončí český film Zrcadla ve tmě. Přijďte si užít pohodu – s kamarády, s partnerem nebo jen tak. Těšíme se na všechny!

MENU
amuse bouche → lanýžová polenta, medvědí česnek, rajčata
studený předkrm → pečený celer, kávová kombucha
teplý předkrm → rýžové krokety s kimchi, citronová majonéza
hlavní chod → vepřová kotleta, hlíva královská, dýňové pyré, omáčka z černého bezu
dezert by Bara Bakery → skořicová zmrzlina, šumivá švestka, maková oplatka

KIN8 představuje skvělé filmy, tentokrát se těšte na české filmové drama. Tanečnice Marie a její přítel František se snaží zachránit svůj vztah pomocí odpovědí na 36 otázek, díky kterým se podle vědců zamilujete do kohokoliv. Jenže čerstvě třicetiletá Marie má plnou hlavu jiných, mnohem důležitějších otázek. Má cenu pokračovat v kariéře, ve které nikdy nedosáhne vrcholu? Dokáže překonat svůj strach z průměrnosti a být se sebou spokojená? Přestane jí matka někdy mluvit do života? A hlavně – stojí její vztah vůbec za záchranu? Šimon Holý ve svém formálně výrazném celovečerním debutu přináší nebývale autentický pohled na vztahy, sny a starosti dnešních lidí okolo třicítky.

Večer začíná v 18:30 a je třeba si lístek zakoupit dopředu na GoOutu. V případě dotazů pište na mail info@8smicka.com. Cena celého večera je 888 Kč (jídlo + film). Těšíme se na vás.