En

KIN8 & KONZOOM: Trojúhelník smutku

Čt 24.11.2022
18.30

Film & večeře aka KIN8 & KONZOOM – prostě perfektní večer pro všechny. Od září jsme přidali ještě jeden chod, ať si tenhle gastro zážitek můžete vychutnat skutečně naplno.

Pětichodové menu od vynikajícího šéfkuchaře Jendy Kotrby budeme servírovat přímo v 8smičce, těšte se na lokální a sezónní večeři, na kterou budete dlouho vzpomínat. Večer zakončí nový film Trojúhelník smutku. Přijďte si užít pohodu – s kamarády, s partnerem nebo jen tak. Těšíme se na všechny!

MENU
amuse bouche → dýňové jerky s kokosovým mlékem a chilli
studený předkrm → řepový gravlax z kapra, uzená majonéza s estragonem
teplý předkrm → topinamburový krém, lískové ořechy se špenátovým pestem
hlavní chod → hovězí bourguignon s mrkvovým pyré, nakládané houby
dezert by Bara Bakery → francouzské makronky

KIN8 představuje skvělé filmy, tentokrát se těšte na oceňované filmové drama. Model Carl a jeho partnerka influencerka Yaya jsou pozváni na luxusní výletní plavbu. Společnost jim zde dělá opravdu vybraná smetánka. Je tu starý mládenec hledající životní lásku, výstřední ruský obchodník a celému mumraji vládne kapitán, který je věčně pod parou. Když nečekaná událost zamíchá kartami, charaktery cestujících se ukáží v pravém světle. Dvojnásobný vítěz Zlaté palmy z festivalu v Cannes natočil břitce satirickou komedii o společenských rolích a opojné síle moci, která nenechá na žádném z pasažérů nit suchou.

Večer začíná v 18:30 a je třeba si lístek zakoupit dopředu na GoOutu. V případě dotazů pište na mail info@8smicka.com. Cena celého večera je 888 Kč (jídlo + film).