En

Kin8 & konzoom #Světová hvězda

Čt 28.04.2022
18.30

8smička přichází s úplně novým konceptem. První novinkou je, že se KIN8 z pátku přesouvá na poslední čtvrtek v měsíci. Druhou velkou novinkou je, že si před skvělým filmem budete moci užít báječnou večeři! Perfektní večer pro všechny.

Čtyřchodové menu od vynikajícího šéfkuchaře Jendy Kotrby budeme servírovat přímo v 8smičce, těšte se na lokální a sezónní večeři, na kterou budete dlouho vzpomínat. Večer zakončí dokumentární film. Přijďte si užít pohodu – s kamarády, s partnerem nebo jen tak. Těšíme se na všechny!

MENU
amuse bouche → ředkvička, tvaroh, mák
appetizer → chřest, hnědé máslo, ančovičky, pampeliška
hlavní chod → jehněčí, jehličí, jalovec, jarní julienne
dezert by Bara Bakery → tartaletka s ovocem

KIN8 představuje skvělé filmy, tentokrát se těšte na dokument, zachycující vyprávění o životě zesnulého fotografa Miroslava Tichého. Vlastním vyprávěním mapuje svůj život od dětství až po stav naprosté ignorace vlastní slávy, ze které těží pár lidí v jeho okolí. Film také ukazuje naprostý rozklad umělcovy osobnosti a rezignaci na okolní svět, jeho hodnoty a ideály.

Večer začíná v 18:30 a je třeba si lístek zakoupit dopředu na GoOutu. V případě dotazů pište na mail info@8smicka.com. Cena celého večera je 588 Kč (jídlo + film). Těšíme se na vás.