En

Kin8 & konzoom #Malířka a zloděj

Čt 27.01.2022
18.30

8smička přichází s úplně novým konceptem. První novinkou je, že se KIN8 z pátku přesouvá na poslední čtvrtek v měsíci. Druhou velkou novinkou je, že si před skvělým filmem budete moci užít báječnou večeři! Perfektní večer pro všechny.

Čtyřchodové menu od vynikajícího šéfkuchaře Jendy Kotrby budeme servírovat přímo v 8smičce, těšte se na lokální a sezónní večeři, na kterou budete dlouho vzpomínat. Večer zakončí filmová novinka. Přijďte si užít pohodu – s kamarády, s partnerem nebo jen tak. Těšíme se na všechny!

MENU
amuse bouche → kynuté buchty se sýrem, svatojánské ořechy 
appetizer → kaštanový krém, sultánky, citronový crumble
hlavní chod → hovězí jazyk v omáčce demi glace, cizrnové pyré, hrušky 
dezert by Bara Bakery → mini větrník

KIN8 představuje skvělé filmy, tentokrát se těšte na česko-norský dokumentární film Malířka a zloděj o netradiční dvojici.

Večer začíná v 18:30 a je třeba si lístek zakoupit dopředu na GoOutu – nejpozději do úterý 25.01. V případě dotazů pište na mail info@8smicka.com. Cena celého večera je 588 Kč (jídlo + film). Těšíme se na vás. 

Dopředu dáváme echo, že budeme ctít případná opatření, která v té době možná nastanou (potvrzení o očkování, test a tak). Však to znáte. Věříme, že to chápete a těšíme se na vás.