En

Dernisáž #sbohem a šáteček

Ne 13.01.2019
14.00–18.00

Druhá výstava 8smičky Dvě hlavy, čtyři ruce: Tvorba autorských dvojic je u konce, a tak vás srdečně zveme na její poslední den. A abychom naplno uctili její památku, připravili jsme nabitý program, abychom jí mohli být při její poslední hodince nablízku.

Kurátorka Emma Hanzlíková a ředitelka Marcela Straková vás jak jinak než ve dvojici naposledy provedou výstavou, kde společně zavzpomínáme na všechny její dny, na to jaké to bylo výstavu vymyslet, připravit a dát dohromady, budeme si listovat knihou, která vznikla na její počest a mnoho dalšího.

Součástí programu bude i setkání s párovým terapeutem. A nebojte, nebude připravené ani lehátko, ani papírové kapesníčky, půjde totiž o společné povídání, kam můžete dorazit i bez své druhé (a drahé) polovičky a vyzvědět, jak na to, aby vám to v tom páru klapalo a šlapalo.

A ke správné dernisáži patří i malá párty, tu nám pomůže rozjet české hudební duo DVA ve složení Báry Ungerové a Jana Kratochvíla. Tahle čupr alternativní a freakfolková skupina si vysloužila i nominaci na cenu Anděl, tak přifrčte rozšířit si hudební obzory.

Program:

15.00 komentovaná prohlídka výstavy s Emmou Hanzlíkovou a Marcelou Strakovou

16.00 setkání s párovým terapeutem Tomášem Zetkem z meaning.cz

17.00 hudební vystoupení dua DVA

Vstup na komentovanou prohlídku je v rámci vstupného na výstavu 8,- Kč, doporučuje se přijít ve dvojici a využít dvojvstupenku za 16,- Kč. Na komentovanou prohlídku doporučujeme rezervaci na info@8smicka.com.