En

Dernisáž výstavy Kuna nese nanuk

Ne 12.05.2019
14.00–18.00

Třetí výstava 8smičky Kuna nese nanuk: Umění čtení umění je u konce, a tak vás srdečně zveme na její poslední den. Abychom naplno uctili její památku, připravili jsme nabitý program, můžeme ji tak být při její poslední hodince nablízku. Kuna si balí kufry, bere díla, dá si nanuk a zamává.

Předposlední komentovaná prohlídka výstavou bude hodně speciální, bude totiž pro děti, které se už nebojí bez mámy a táty, protože pro dospěláky máme připravený taky úplně čupr supr program – písanku pro dospělé. To abyste nezapomněli, jaké to je psát rukou a plnit úkoly.

Odpoledne také proběhne workshop Grafická stopa s Táňou Svatošovou, kde spojí taiči s kaligrafií a vy tak budete moci prubnout Metodu vědomé stopy pohybu a na chvíli se tak stát japonským samurajem/samurajkou a písmomalířem/písmomalířkou v jednom (pohybu).

Součástí programu bude i setkání s grafoložkou Ludmilou Kulhavou, která z vašeho milostného dopisu nebo nákupního seznamu dokáže vyčíst, kdo jste, koho milujete, a jaký jogurt máte rádi. A taky co vás čeká a nemine. 8 lidí x 10 minut x rozbor písma. Ke každé vstupence na výstavu jako bonus!

Program:

14.00 – 15.00 komentovaná prohlídka pro děti

15.00 – 16.30 rozbor písma s grafoložkou/ rezervace osobně v bookshopu / kapacita 8!

16.00 – 18.00 Grafická stopa / workshop taiči & kaligrafie s Táňou Svatošovou

17.00 – 18.00 poslední komentovaná prohlídka a rozloučení s výstavou (a s kunou!)

Na komentovanou prohlídku pro děti i workshop doporučujeme rezervaci na info@8smicka.com.