En

Sobotní rodinná dílna #170 

So 09.07.2022
14.00–17.00

ILUSTROVANÁ DÍLNA 

Zase je tady sobota, a to znamená jediné – rodinnou výtvarnou dílnu v 8smičce! Od dvou do pěti pro rodiče i pro děti kreativní tvoření – vždy na jiné téma a s jiným lektorem. Tentokrát s Eliškou Císařovou! 

Poezie je jednou z oblastí, kterým se Bohuslav Reynek věnoval, i proto se lze ve výstavě pozastavit hned několikrát u nádherných textů. Jak ale pracuje takový ilustrátor, který se k básním dostane? Lze se vcítit do autora textů a ztvárnit tak příběhy i kresbou či malbou? Naší další sobotní výzvou bude vytvořit řadu ilustrací k těmto básním, vznikne nám pak drobný sešitek, upomínka na tuto výjimečnou výstavu. Pojďte do toho s námi!  

Délka rodinné dílny: od 14 do 17 hodin. Cena: dospělý + 1 dítě/ 88,- Kč, dospělý + 2 děti/ 128,- Kč, dospělý + 3 děti/ 168,- Kč, dospělý + 4 děti/ 208, dospělý + 5 dětí 248,- Kč + další dospělý v každé kategorii vstupné dobrovolné. 

Ke každé výstavě jsou v 8smičce připravené i príma aktivity pro děti – pracovní list, který je seznámí s uměním ve výstavě a tvoření v auditoriu.